Słupsk 2020.07.08


Drogie Kandydatki i Drodzy Kandydaci do I Liceum Ogólnokształcącego
im. B.Krzywoustego w Słupsku

 1. Przypominam, że jeszcze tylko do piątku 10.07 do godziny 15.00 można składać wnioski o przyjęcie do naszego liceum wraz z ewentualnymi zaświadczeniami. Wydrukowany wniosek można składać bezpośrednio po wydrukowaniu w sekretariacie szkoły, albo przesłać jego podpisaną, a potem zeskanowaną lub sfotografowaną wersję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. W terminie do piątku 10.07 do godziny 15.00 należy również dostarczyć autoryzowaną kopię świadectwa ukończenia szkoły z wyszczególnionymi na świadectwie osiągnieciami i ew. dodatkowymi zaświadczeniami na temat tych osiągnięć, które się na świadectwie nie zmieściły. Te dokumenty można również dostarczyć bezpośrednio, albo w postaci elektronicznej.

3. Przypominamy o obowiązku wprowadzenie do systemu swoich ocen uzyskanych na świadectwie. Wiele osób, które już złożyły dokumenty, o których mowa wyżej nadal nie dopełniły tego obowiązku. Należy to zrobić także do 10 lipca. Komisja Rekrutacyjna nie zajmuje się wprowadzaniem ocen, a jedynie ich weryfikacją. Po 10 lipca możliwość wprowadzania swoich osiągnięć będzie zablokowana do 31 lipca. Dopiero od tego dnia zostanie ponownie otwarta możliwość edycji swoich osiągnięć, w tym wprowadzenie wyników egzaminu ośmioklasisty.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej
w I Liceum Ogólnokształcącym im. B.Krzywoustego w Słupsku

                                                                                       Zbigniew Ledóchowski