Słupsk 2020.07.29

Drogie Kandydatki i Drodzy Kandydaci
                       do I Liceum Ogólnokształcącego im. B.Krzywoustego w Słupsku

1. Przypominam, że w dniu 31.07 (piątek) rozpoczyna się trzeci etap składania dokumentów. Do wtorku 4 sierpnia do godziny 15.00 należy dostarczyć do I LO kopie wyników egzaminu ośmioklasisty. Dokument ten można składać bezpośrednio w wersji papierowej w sekretariacie szkoły, albo przesłać jego potwierdzoną za zgodność, a potem zeskanowaną lub sfotografowaną wersję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przypominam też, że wyniki egzaminu ośmioklasisty należy umieścić w systemie rekrutacyjnym.

2. W tym samym terminie od piątku 31.07 do wtorku 4.08 do godziny 15.00 istnieje możliwość korekty złożonego wniosku o przyjęcie do szkoły (np. poszerzenie listy klas, do których aplikujemy). Szczegółowa procedura, dla tych osób, które zechcą złożyć skorygowany wniosek jest następująca:

a) rodzice lub opiekunowie prawni kandydata pisemnie w sekretariacie szkoły lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. składają do wtorku 4 sierpnia do 9.30 podanie o odblokowanie wniosku w systemie rekrutacyjnym w celu naniesienie korekty. Prośby w tej sprawie złożone ustnie, telefonicznie, albo po podanym terminie nie będą uwzględniane,

b) po stwierdzeniu, że otrzymaliśmy w poprawnej formie podanie o odblokowanie wniosku możliwie jak najszybciej taki wniosek odblokowujemy. W dniach 31.08-3.08 stanie się tak najdalej w godzinach popołudniowo-wieczornych tego samego dnia choć w trakcie weekendu dotyczy to tylko podań złożonych elektronicznie. Podania o odblokowanie wniosku złożone we wtorek 4 sierpnia zostaną odblokowane najpóźniej do 10.00 w tym dniu,

c) kandydat(ka) poprawia we wniosku o przyjęcie do szkoły to co zamierzał(a) poprawić i rejestruje wniosek w systemie ponownie,

d) kandydat(ka) ponownie składa wniosek o przyjęcie do szkoły , albo wydrukowaną wersję papierową do sekretariatu szkoły, albo elektroniczną (podpisaną, zeskanowaną lub sfotografowaną) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W obu przypadkach należy to zrobić nie później niż do 15.00 w dniu 4 sierpnia, co zagwarantuje poprawne zatwierdzenie skorygowanego wniosku.

3. Niezmiennie przypominamy o obowiązku wprowadzenie do systemu swoich ocen uzyskanych na świadectwie. Osoby, które nie zrobiły tego do 10 lipca, będą miały ostatnią okazję w dniach 31.07-4.08.

4. W przypadku bezpośrednich kontaktów z sekretariatem liceum przypominam o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 przedstawionych szczegółowo w komunikacie nr 1.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej w I Liceum Ogólnokształcącym im. B.Krzywoustego w Słupsku

Zbigniew Ledóchowski